Ağın Belediyesi

BAŞBAKANIMIZ SAYIN BİNALİ YILDIRIM AĞIN DA ...

İLÇEMİZDEN GÜNCEL HABERLER

BAŞBAKANIMIZ SAYIN BİNALİ YILDIRIM AĞIN DA ...

Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM Elazığda ki kongre proğramının ardından Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu,AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker ve Öznur Çalık,Ak Parti Elazığ Milletvekilleri,Elazığ Valisi Çetin Oktay KALDIRIM,Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ ve beraberindeki ekiple helikopterle ilçemize geldi.İlçemizde Kaymakamımız Sayın Abdullah ÖZADALI ve Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ tarafından karşılanan Başbakanımız yapımı 2015 yılında tamamlanan Ağın Karamağara köprüsüne gelerek köprüde incelemelerde bulundu.Daha sonra kendi kullandığı makam aracıyla köprüden geçerek ilçe merkezine geldi.İlçe merkezinde Yuvarlak Çarşıda vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşlarımızla sohbet eden Sayın Başbakanımız ilçemizde hastane olmadığı için İlçemize en az 10 yatak kapasiteli Devlet Hastanesi yapılacağı müjdesini verdi.Ağında ve Ağınlılarla bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirten Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ilçe sakinleriyle vedalaşarak ilçemizden ayrıldı.


KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ATAMIZI SAYGIYLA,ÖZLEMLE VE RAHMETLE ANIYORUZ...


Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ, Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 
Yılmaz SERTTAŞ mesajında " Türkiye Cumhuriyeti'nin büyük devlet adamı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün 79. yıldönümünde özlem, saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.
Bu anlamlı günde, Ata’mızın gösterdiği yolda, milletimizin tüm bireyleriyle ,Cumhuriyetin kazanımlarının bilinciyle, ilke ve inkılâplarının ışığında yürümeye devam ediyoruz
Atatürk'ün bizlere emanet ettiği inkılaplarını ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni sonsuza dek yaşatmak, Atamızdan aldığımız bu emaneti gelecek nesillerimize aynı kutsallıkla miras bırakmak bizlerin en temel görevidir. 
 Bu duygu ve düşüncelerle aramızdan ayrılışının 79. yıldönümünde; Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ve dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizi, gazilerimizi bir kez daha şükranla, minnetle ve saygıyla anıyoruz’’ dedi.                                                 

 

DEVAMI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ...
DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU