Ağın Belediyesi

BAŞKANIMIZ MAKAMINI ÇOCUKLARLA PAYLAŞTI

Belediyemizden Haberler

BAŞKANIMIZ MAKAMINI ÇOCUKLARLA PAYLAŞTI

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık makamını temsili olarak Öğretmen Abdullah Lütfü İlköğretim Okulu 4’üncü sınıf öğrencisi Yağmur ÖZTÜRK’e devretti. Öğretmen Abdullah Lütfü İlköğretim Okulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş’ı ziyaret etti. Başkan Serttaş, günün anlamı dolayısıyla temsili başkan seçilen 4. Sınıf öğrencisi Yağmur ÖZTÜRK’e başkanlık makamını devretti.

Ziyarette, öğretmen ve öğrencilerle 23 Nisan'ın anlam ve önemi üzerine sohbet eden Başkan Serttaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünyada tek çocuk bayramı olduğunu belirterek çocukların bayramını kutladı. Kendisini ziyaret eden çocuklara belediyenin sorumlulukları ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaret sonunda Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ geleceğin belediye başkan adayıyla fotoğraf çektirdi.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Ağın Bahadırlar (Zalbar) köyünden
Bünyamin UZUN’UN oğlu Polis memuru Mehmet Şevket UZUN İstanbul da şehit olmuştur. Şehidimize Allahtan rahmet ailesine ve tüm sevenlerine Başsağlığı dilerim.
Ağın Belediye Başkanı
Yılmaz SERTTAŞ

DEVAMI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Darbelerin her türlüsüne karşıyız.Darbeleri tasvip etmemiz mümkün değildir.Demokrasi dışı davranışlar bizim düşünce alanımızda yer bulamazlar.Türk milliyetçileri Cumhuriyet ,bağımsızlık, hür düşünce,demokrasi, laik düzen, insanın onur ve haysiyeti için bu ülkenin yılmaz bekçileridir.
Ağın Belediye Başkanı
Yılmaz SERTTAŞ

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU