Ağın Belediyesi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞ YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Belediyemizden Haberler

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞ YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek,çalışmaların son durumları hakkında bilgi aldı.
Hazırlanan projelerle ilgili çalışmaların plan ve programlara uygun biçimde devam ettiğini vurgulayan Başkan Yılmaz SERTTAŞ," Birimlerimiz hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Başlanan işlerin hemen hizmete sunulması için büyük gayret gösteriyoruz. Başladığımız işlerin hızlandırılması, en kısa sürede tamamlanması ve vatandaşlarımızın kullanabileceği hale getirilmesi için çalışmalarımızı yerinde inceliyor ve denetimlerimizi yapıyoruz. Ağınımızı daha modern ve daha güzel bir hale getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz dedi.’’
 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Darbelerin her türlüsüne karşıyız.Darbeleri tasvip etmemiz mümkün değildir.Demokrasi dışı davranışlar bizim düşünce alanımızda yer bulamazlar.Türk milliyetçileri Cumhuriyet ,bağımsızlık, hür düşünce,demokrasi, laik düzen, insanın onur ve haysiyeti için bu ülkenin yılmaz bekçileridir.
Ağın Belediye Başkanı
Yılmaz SERTTAŞ

DEVAMI

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

İlçemizdeki su kaynaklarında meydana gelen azalma nedeniyle tüm vatandaşlarımızı su tüketimi konusunda bilinçli davranmaya davet ediyoruz.
Su gibi önemli ve değerli bir kaynağın kullanımı konusunda, vatandaşlarımızın çok daha dikkatli ve özenli olmaları gerekiyor. İçme suyu konusunda sıkıntı çekmemek için su tüketim alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerekmektedir. Yaşamımızın her alanında kullandığımız suyu israf etmekten kaçarak, gelecek kuşakların da sorun yaşamaması için üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz.
Suyumuzu tasarruflu kullanarak, hem aile bütçemize hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlayabiliriz. Böylelikle hem cebimizi hem de su kaynaklarımızı koruyabiliriz.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU