Ağın Belediyesi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞIN 19 MAYIS MESAJI

İlçemizden Haberler

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞIN 19 MAYIS MESAJI

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan SERTTAŞ, yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi: Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Anadoluda kurtuluş mücadelesinin başladığı günün 97.yıl dönümünü hep birlikte kutlamanın heyecan,gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Ulusal Kurtuluş savaşına, Türkiye Büyük Millet Meclisinin oluşumuna, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna giden yolda 19 Mayısın çok önemli bir yeri vardır. Milli iradenin organizeli bir şekil alarak emin adımlarla Türk Milletinin yeniden şahlanışının timsali olan 19 Mayıs, Türk Milleti var olduğu sürece büyük bir coşku ile kutlanacaktır. Ülkemizin medar'ı iftiharı olan gençlerimiz ise her zaman ulusumuzun güvencesi ve temel taşları olacaktır.
Her bakımdan donanımlı gençlik, yönlendirmelere gelmeyerek, kendisine yapılan provokatif çağrılara cevap vermeyecek; ülkesine yönelik tehditlere karşı, sağına ve soluna bakmadan kendisini sorumlu hissederek, üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirecektir. Buna inancımız tamdır.
Ülkemizi Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü,silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet,minnet ve saygıyla anıyor,gençlerimizin bayramını tebrik ediyorum.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

YENİ YERLEŞİM YERİNDEKİ ALT YAPI ÇALIŞMALARIMIZ TAMAMLANDI

Kısa bir süre önce çalışmalara başladığımız yeni yerleşim yerindeki alt yapı çalışmaları tamamlanmış olup alt yapı çalışmaları yapılan kısıma zemin ıslah malzemesi serilmiştir.

DEVAMI

CUMHURİYETİMİZİN 93. YIL DÖNÜMÜ İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI

Cumhuriyetimizin 93. yılı kutlu olsun... 

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU