Ağın Belediyesi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞIN 19 MAYIS MESAJI

İlçemizden Haberler

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞIN 19 MAYIS MESAJI

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan SERTTAŞ, yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi: Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Anadoluda kurtuluş mücadelesinin başladığı günün 97.yıl dönümünü hep birlikte kutlamanın heyecan,gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Ulusal Kurtuluş savaşına, Türkiye Büyük Millet Meclisinin oluşumuna, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna giden yolda 19 Mayısın çok önemli bir yeri vardır. Milli iradenin organizeli bir şekil alarak emin adımlarla Türk Milletinin yeniden şahlanışının timsali olan 19 Mayıs, Türk Milleti var olduğu sürece büyük bir coşku ile kutlanacaktır. Ülkemizin medar'ı iftiharı olan gençlerimiz ise her zaman ulusumuzun güvencesi ve temel taşları olacaktır.
Her bakımdan donanımlı gençlik, yönlendirmelere gelmeyerek, kendisine yapılan provokatif çağrılara cevap vermeyecek; ülkesine yönelik tehditlere karşı, sağına ve soluna bakmadan kendisini sorumlu hissederek, üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirecektir. Buna inancımız tamdır.
Ülkemizi Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü,silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet,minnet ve saygıyla anıyor,gençlerimizin bayramını tebrik ediyorum.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ATAMIZI SAYGIYLA,ÖZLEMLE VE RAHMETLE ANIYORUZ

DEVAMI

2016 YILI SON HALK MECLİSİ TOPLANTISI YAPILACAK

05/11/2016 Cumartesi günü saat 11:00’da Ağın Belediye toplantı salonunda halk meclisi toplantısı yapılacaktır.Toplantıda 2016 yılı faaliyetleri ile 2017 yılında yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili bilgilendirmeler yapılacaktır.Yapılacak olan halk meclisi toplantısına tüm halkımız davetlidir.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU