Ağın Belediyesi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞIN YENİ YIL MESAJI

İLÇEMİZDEN GÜNCEL HABERLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞIN YENİ YIL MESAJI

Değerli hemşerilerim;
Üzüntüleriyle, sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yepyeni umutlar ve beklentilerle 2017 yılına giriyoruz.Göreve geldiğimiz Mart 2014 ten beri Ağınımıza önemli hizmetlerde bulunduk. . Hizmetlerimizi gerek Ağına gelerek yerinde gören gerekse sosyal medya hesaplarından bizi yakından takip eden siz değerli takipçilerimizle paylaşmaktayız.İlçemizle ilgili her türlü gelişmeyi 2017 yılı içerisinde de siz değerli vatandaşlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.
İlçemiz açısından 2017 yılında da hizmetlerimiz sizlerin desteği ile artarak devam edecektir. 2017 yılında İlçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. İlçemizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.
Bundan önce olduğu gibi 2017 yılında da Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden ayrılmadan Türkiye Cumhuriyetini Çağdaş medeniyetler seviyesinde görmek temennisiyle
Yurt içinde ve yurt dışında bulunan tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularla kutlar saygı ve sevgiler sunarım.
Ağın Belediye Başkanı 
Yılmaz SERTTAŞ

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ATAMIZI SAYGIYLA,ÖZLEMLE VE RAHMETLE ANIYORUZ...


Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ, Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 
Yılmaz SERTTAŞ mesajında " Türkiye Cumhuriyeti'nin büyük devlet adamı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün 79. yıldönümünde özlem, saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.
Bu anlamlı günde, Ata’mızın gösterdiği yolda, milletimizin tüm bireyleriyle ,Cumhuriyetin kazanımlarının bilinciyle, ilke ve inkılâplarının ışığında yürümeye devam ediyoruz
Atatürk'ün bizlere emanet ettiği inkılaplarını ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni sonsuza dek yaşatmak, Atamızdan aldığımız bu emaneti gelecek nesillerimize aynı kutsallıkla miras bırakmak bizlerin en temel görevidir. 
 Bu duygu ve düşüncelerle aramızdan ayrılışının 79. yıldönümünde; Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ve dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizi, gazilerimizi bir kez daha şükranla, minnetle ve saygıyla anıyoruz’’ dedi.                                                 

 

DEVAMI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ...
DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU