Ağın Belediyesi

BELEDİYEMİZE AİT ATÖLYELERDEKİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

İLÇEMİZDEN GÜNCEL HABERLER

BELEDİYEMİZE AİT ATÖLYELERDEKİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Ağın Belediyesine ait oto yıkama, Araç Bakım Onarım ,lastik tamir ve kaynak atölyelerimizdeki çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ ; ‘’Belediyemize ait bu atölyelerde,vatandaşlarımızın gerek oto yıkamada gerekse araç,bakım ve lastik tamir işlerinde olası mağduriyetlerinin önüne geçilmesi ,vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmetlerin sunulması için Ağın Belediyesi olarak vatandaş odaklı hizmetlerimiz devam edecektir. Yaşanabilir bir ilçe hedefiyle yola çıkan belediyemiz,yeni açılan kaynak atölyemizle bir yandan yeni parklar inşa ederken, diğer yandan ilçedeki mevcut parkları ve mesire alanlarını revize ediyor. Parkların yanı sıra yeni mesire alanları da yapmaya başlayan belediyemiz, günlük hayatın koşuşturması arasında yorulan insanların, nefes alabilecekleri ortamlar oluşturmaya devam ediyor. Ağın Belediyesi olarak bu alanda yapacağımız çalışmalar ile vatandaşlarımızın daha güzel alanlarda vakit geçirmesini sağlamak amacındayız. İçerisinde oturma alanları, mangal yerleri, çocuk parkları, spor aletleri ile büyük bir mesire alanı oluşturacağız.Vatandaşlarımız burada günün yorgunluğunu atacak, çocuklarımız dilediğince spor yapıp oyunlar oynayabilecek. Çalışmalarına başladığımız park ve mesire alanlarımızı en kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Elazığ'ın incisi ilçemizi daha güzel ve yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarımız devam edecek” dedi. 

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BELEDİYEMİZ VATANDAŞ ODAKLI HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR

Belediyemizce yapımı bu yıl tamamlanan yeni mesire ve piknik alanlarında seyyar tuvalet kabinleri kurulmaya başlandı.Kabinlerin kurulmasıyla birlikte piknik alanlarımız daha modern bir alana kavuşturularak vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacı karşılanmış olacaktır.


 

DEVAMI

ELAZIĞ VALİMİZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Elazığ Valimiz Sayın Çetin Oktay KALDIRIM , Jandarma Alay Komutanı Albay Özay Eryürek ve beraberindeki heyet ilçemize ziyarette bulundular. Gelen heyeti İlçe Kaymakamımız Sayın Abdullah ÖZADALI,İlçe Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz SERTTAŞ ve İlçe Kurum Amirleri karşıladı.Kaymakamlığımız ve İlçenin durumu hakkında Kaymakamımızdan brifing alan Sayın Valimiz Cuma namazını Ağın Camii Kebirde kıldıktan sonra Ağın Belediye Başkanlığına geçtiler.Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ’tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan valimiz bir süre sohbet ettikten sonra Badem adasındaki yapımı devam eden Öğretmenevi inşaatını gezdiler.Daha sonra Niyazi Yıldırım Gençosmanoğlu Kültür Merkezinde Kurum amirleri ve muhtarlarla biraraya gelen valimiz 15 Temmuz şehidimiz Mehmet Şevket Uzunun ailesini ve kabrini ziyaret ettiler.


 

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU