Ağın Belediyesi

GÜNEŞ ENERJİSİNDE ELEKTRİK ÜRETİMİ İÇİN ÖN PROTOKOL İMZALANDI

Belediyemizden Haberler

GÜNEŞ ENERJİSİNDE ELEKTRİK ÜRETİMİ İÇİN ÖN PROTOKOL İMZALANDI

GÜNEŞ ENERJİSİNDE ELEKTRİK ÜRETİMİ İÇİN ÖN PROTOKOL İMZALANDI
Ağın Belediyesinin Güneş enerjisiyle elektrik üretimi için EPDK’ya(Enerji PiYASASI Düzenleme Kurulu) yapmış olduğu Trafo kapasitesi , Bağlantı Görüşü ve Bağlantı Anlaşmasına dair Çağrı Mektubunun onaylanmasının ardından Ağın Belediye Meclisi tarafından proje için yetki verilen SOMY Enerji ve Metal Sanayi Genel Müdürü Ahmet BOZOĞLU ve beraberindeki ekip ilçemize gelerek Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ’ ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretin ardından Güneş panellerinin yapımı ve montajı için Ağın belediye başkanı Yılmaz SERTTAŞ firma yetkilileri arasında ön protokol imzalandı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Darbelerin her türlüsüne karşıyız.Darbeleri tasvip etmemiz mümkün değildir.Demokrasi dışı davranışlar bizim düşünce alanımızda yer bulamazlar.Türk milliyetçileri Cumhuriyet ,bağımsızlık, hür düşünce,demokrasi, laik düzen, insanın onur ve haysiyeti için bu ülkenin yılmaz bekçileridir.
Ağın Belediye Başkanı
Yılmaz SERTTAŞ

DEVAMI

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

İlçemizdeki su kaynaklarında meydana gelen azalma nedeniyle tüm vatandaşlarımızı su tüketimi konusunda bilinçli davranmaya davet ediyoruz.
Su gibi önemli ve değerli bir kaynağın kullanımı konusunda, vatandaşlarımızın çok daha dikkatli ve özenli olmaları gerekiyor. İçme suyu konusunda sıkıntı çekmemek için su tüketim alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerekmektedir. Yaşamımızın her alanında kullandığımız suyu israf etmekten kaçarak, gelecek kuşakların da sorun yaşamaması için üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz.
Suyumuzu tasarruflu kullanarak, hem aile bütçemize hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlayabiliriz. Böylelikle hem cebimizi hem de su kaynaklarımızı koruyabiliriz.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU