Ağın Belediyesi

HEMŞERİMİZ MEMLEKETİNİ UNUTMADI

Belediyemizden Haberler

HEMŞERİMİZ MEMLEKETİNİ UNUTMADI

Denizli Organize Sanayi Bölgesi İtfaiye Müdürü Hakan Demir  ve tecrübeli itfaiye erleri tarafından yangına müdahale etme yöntemleri ve kullanılan ekipman hakkında belediyemizde görevli bir personele eğitim verildi. Yaklaşık 50 kişinin  katıldığı eğitim programında itfaiyenin işleyişi, itfaiyecinin bir günü, ekip çalışması konularında seminer verildi.Eğitimden sonra  personele sertifikaları verildi.
Denizli Organize Sanayi Bölge İtfaiye Müdürü hemşerimiz Hakan Demir  Ağın Belediyesi itfaiyesinde kullanılmak üzere 1 adet köpük makinası,  5 bidon köpük kimyasalı ve yangında kullanılabilecek araç ve gereçleri Belediyemize hediye etti.Hakan Demir yaptığı açıklamada;’’İmkanlarımız doğrultusunda maddi ve manevi anlamda hemşerilerimize yardım etmeye çalışıyoruz belediyemize yardımlarımız devam edecektir.’’ dedi.
Ağın Belediyesi olarak Belediyemize ve ilçemize yapmış olduğu yardımlardan dolayı başta Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ ve tüm hemşerilerimiz adına Hakan Demire teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Darbelerin her türlüsüne karşıyız.Darbeleri tasvip etmemiz mümkün değildir.Demokrasi dışı davranışlar bizim düşünce alanımızda yer bulamazlar.Türk milliyetçileri Cumhuriyet ,bağımsızlık, hür düşünce,demokrasi, laik düzen, insanın onur ve haysiyeti için bu ülkenin yılmaz bekçileridir.
Ağın Belediye Başkanı
Yılmaz SERTTAŞ

DEVAMI

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

İlçemizdeki su kaynaklarında meydana gelen azalma nedeniyle tüm vatandaşlarımızı su tüketimi konusunda bilinçli davranmaya davet ediyoruz.
Su gibi önemli ve değerli bir kaynağın kullanımı konusunda, vatandaşlarımızın çok daha dikkatli ve özenli olmaları gerekiyor. İçme suyu konusunda sıkıntı çekmemek için su tüketim alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerekmektedir. Yaşamımızın her alanında kullandığımız suyu israf etmekten kaçarak, gelecek kuşakların da sorun yaşamaması için üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz.
Suyumuzu tasarruflu kullanarak, hem aile bütçemize hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlayabiliriz. Böylelikle hem cebimizi hem de su kaynaklarımızı koruyabiliriz.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU