Ağın Belediyesi

MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA MESAJI

Belediyemizden Haberler

MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA MESAJI

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ, İslam Alemi olarak idrak edeceğimiz mübarek Miraç Kandili münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Belediye Başkanı SERTTAŞ mesajında Miraç Kandilini idrak edecek olmanın sevincini ve mutluluğunu yaşadıklarını aktararak "Miraç; alemlere rahmet ve insanlığın kurtuluşu için gönderilen Sevgili Peygamberimizin gerçekleştirdiği mukaddes ve manevi yolculuktur. Miracın özünde, her türlü kötülükten arınma, insanlığın faydasına değerler üretme, özveri, paylaşım, mesuliyet, ilahi emirlere teslimiyet gösterme ve yüce mertebelere ulaşma vardır. Miraç kandili vesilesiyle, Rabbimizin sonsuz merhamet kapısını dua ve niyazla çalarak nefsimizin bize güzel gösterdiği kötülük ve çirkinliklerden kurtulalım. Bu duygu ve düşüncelerle, başta değerli hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Aleminin mübarek Miraç Kandilini kutluyor, bu mübarek gecenin insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesine vesile olmasını diliyorum" dedi
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Ağın Bahadırlar (Zalbar) köyünden
Bünyamin UZUN’UN oğlu Polis memuru Mehmet Şevket UZUN İstanbul da şehit olmuştur. Şehidimize Allahtan rahmet ailesine ve tüm sevenlerine Başsağlığı dilerim.
Ağın Belediye Başkanı
Yılmaz SERTTAŞ

DEVAMI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Darbelerin her türlüsüne karşıyız.Darbeleri tasvip etmemiz mümkün değildir.Demokrasi dışı davranışlar bizim düşünce alanımızda yer bulamazlar.Türk milliyetçileri Cumhuriyet ,bağımsızlık, hür düşünce,demokrasi, laik düzen, insanın onur ve haysiyeti için bu ülkenin yılmaz bekçileridir.
Ağın Belediye Başkanı
Yılmaz SERTTAŞ

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU