Ağın Belediyesi

OLTA BALIKÇILIĞI FESTİVALİNİN İLK TOPLANTISI YAPILDI

İLÇEMİZDEN GÜNCEL HABERLER

OLTA BALIKÇILIĞI FESTİVALİNİN İLK TOPLANTISI YAPILDI

Ağın Belediyesi ,Elazığ Avcılar – Atıcılar Amatör Balıkçılar Spor Klübü Derneği ve  Ağın Yaban Hayatı Koruma Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Derneği tarafından bu yıl birincisi düzenlenecek olan Sportif Olta Balıkçılığı Festivali için düzenleme komitesi tarafından ilk toplantı Ağın Belediyesinde yapılmıştır.Toplantıya düzenleme komitesinde bulunan Fırat Üniversitesi Su ürünleri Fakültesinde görevli Dr. Tuncay ATEŞŞAHİN ,Kemal ASLAN,Kemal DİLEK,Mustafa KAYA ve Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ katılmıştır.

Toplantıda gerekli istişareler yapılarak festivalin 12-13 Ağustos 2017 tarihinde yapılması kararlaştırılmıştır.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BELEDİYEMİZ VATANDAŞ ODAKLI HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR

Belediyemizce yapımı bu yıl tamamlanan yeni mesire ve piknik alanlarında seyyar tuvalet kabinleri kurulmaya başlandı.Kabinlerin kurulmasıyla birlikte piknik alanlarımız daha modern bir alana kavuşturularak vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacı karşılanmış olacaktır.


 

DEVAMI

ELAZIĞ VALİMİZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Elazığ Valimiz Sayın Çetin Oktay KALDIRIM , Jandarma Alay Komutanı Albay Özay Eryürek ve beraberindeki heyet ilçemize ziyarette bulundular. Gelen heyeti İlçe Kaymakamımız Sayın Abdullah ÖZADALI,İlçe Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz SERTTAŞ ve İlçe Kurum Amirleri karşıladı.Kaymakamlığımız ve İlçenin durumu hakkında Kaymakamımızdan brifing alan Sayın Valimiz Cuma namazını Ağın Camii Kebirde kıldıktan sonra Ağın Belediye Başkanlığına geçtiler.Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ’tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan valimiz bir süre sohbet ettikten sonra Badem adasındaki yapımı devam eden Öğretmenevi inşaatını gezdiler.Daha sonra Niyazi Yıldırım Gençosmanoğlu Kültür Merkezinde Kurum amirleri ve muhtarlarla biraraya gelen valimiz 15 Temmuz şehidimiz Mehmet Şevket Uzunun ailesini ve kabrini ziyaret ettiler.


 

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU