Ağın Belediyesi

PARK VE MESİRE ALANI YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

İlçemizden Haberler

PARK VE MESİRE ALANI YAPIM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Ağın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü park bahçe bakımlarıyla birlikte yeni park alanları da oluşturmaya devam ediyor. Parkların yanı sıra yeni mesire alanları da yapmaya başlayan Ağın Belediyesi ekipleri şu an için iki farklı alanda çalışmalarını sürdürüyor.
Yaşanabilir bir ilçe hedefiyle yola çıkan Ağın Belediyesi, bir yandan yeni parklar inşa ederken, diğer yandan ilçedeki mevcut parkları ve mesire alanlarını revize ediyor. Parkların yanı sıra yeni mesire alanları da yapmaya başlayan Ağın Belediyesi, günlük hayatın koşuşturması arasında yorulan insanların, nefes alabilecekleri ortamlar oluşturmaya devam ediyor.

Elazığ/Ağın karayolunun 3 km’sinde yıllardır kullanılmayan ve bakımsız olan alanlar yeniden düzenlemeye alınarak vatandaşların dinlenme yeri ve piknik alanı olarak kullanabileceği bir mekân haline getiriliyor.Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ, çalışmaların aralıksız devam edeceğini söyleyerek; “Ağın Belediyesi olarak bu alanda yapacağımız çalışmalar ile vatandaşlarımızın daha güzel alanlarda vakit geçirmesini sağlamak amacındayız. İçerisinde oturma alanları, mangal yerleri, çocuk parkları, spor aletleri ile büyük bir mesire alanı oluşturacağız. Vatandaşlarımız burada bol oksijen ve temiz bir hava ile dinlenmiş olacaklar ve güzel zamanlar geçirecekler.Vatandaşlarımız burada günün yorgunluğunu atacak, çocuklarımız dilediğince spor yapıp oyunlar oynayabilecek. 
Çalışmalarına başladığımız park ve mesire alanlarımızı en kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Elazığ'ın incisi ilçemizi daha güzel ve yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

YENİ YERLEŞİM YERİNDEKİ ALT YAPI ÇALIŞMALARIMIZ TAMAMLANDI

Kısa bir süre önce çalışmalara başladığımız yeni yerleşim yerindeki alt yapı çalışmaları tamamlanmış olup alt yapı çalışmaları yapılan kısıma zemin ıslah malzemesi serilmiştir.

DEVAMI

CUMHURİYETİMİZİN 93. YIL DÖNÜMÜ İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI

Cumhuriyetimizin 93. yılı kutlu olsun... 

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU