Ağın Belediyesi

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI...

İLÇEMİZDEN GÜNCEL HABERLER

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI...

Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş, Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Serttaş yayınladığı bayram mesajında, "Milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, kardeşlik dostluk, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bir Ramazan bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli Ağınlı Hemşerilerimin Ramazan Bayramı'nı kutlarken, bayramın ilçemize, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayır ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz eder saygı ve sevgilerimi sunarım" dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

ELAZIĞ TANITIM GÜNLERİ KAPSAMINDA YAPILACAK ETKİNLİKLER HAKKINDA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Elazığ Tanıtım Günlerine Ağın İlçesininde katılacak olması nedeniyle Ağın Kaymakamı Sayın Abdullah ÖZADALI’nın makamında Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ ve tanıtım günleri organizasyonu yapan Yön grup yönetecileriyle hazırlıklar hakkında istişare toplantısı yapıldı.

DEVAMI

15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ

15 Temmuz Şehitleri Anma,Demokrasi ve Milli Birlik günü kapsamında ilçemizde etkinlikler düzenlendi.Saat 22:00 ‘de Belediyemiz tarafından Esentepe Mahallesi mevkisinde yapılan ve 15 Temmuz Şehidimiz Mehmet Şevket UZUN’un adının verildiği, Kaymakamımız Abdullah ÖZADALI,Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ ve Şehidimizin babası Bünyamin UZUN tarafından parkın açılışı yapıldı.Açılışın ardından Esentepeden Hükümet Konağının önüne kadar milli Birlik yürüyüşü yapılarak,demokrasi nöbeti tutulmaya başlandı.


 

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU