Ağın Belediyesi

SEYRANTEPE KONUTLARI TEMEL ATMA TÖRENİ

İlçemizden Haberler

SEYRANTEPE KONUTLARI TEMEL ATMA TÖRENİ

S.S AĞIN DOĞANKENT KONUT YAPI KOOPERATİFİ TARAFINDAN AĞINDA YAPILACAK OLAN SEYRANTEPE KONUTLARININ TEMELİ ATILDI

AĞIN DOĞANKENT KONUT YAPI KOOPERATİFİ Başkanı Hemşerimiz Ahmet ÇETİN tarafından yapımına başlanan SEYRANTEPE KONUTLARI’NIN (40 adet kaloriferli,asansörlü ve sıcak sulu lüks daireler) temel atma töreni düzenlendi.Ağın Merkez Aliuşağı Mahallesindeki 40 adet seyrantepe konutları temel atma törenine Ağın Kaymakamı Mehmet Fatih YAKINOĞLU,Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ, siyasi parti mensupları ve çok sayıda Ağın halkı katıldı.
Temel atma töreninde konuşan Doğankent Konut Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN yaptığı konuşmada;
’’ Değerli kaymakamım, değerli Belediye Başkanım, değerli protokol üyeleri ve değerli hemsehrilerim törenimize katılmanızdan dolayı hepinize teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyor ve hepinize hoşgeldiniz diyorum. Bugünkü törenimiz bana göre sıradan bir temel atma töreni değil… Bu tören AĞINA olan Özlemimizin, AĞIN sevdamızın , ağında anılacak bir eser bırakma arzumuzun töreni…
AĞINLI olup ağın dışında olmak farklı bir şey. Bunu ancak bizim gibi yaşayanlar bilir. Ağının dışında olup AĞIN özlemiyle yaşayan ve biraraya gelen diğer ağınlılar gibi bizde işimiz gereği ankara’da hemşehrilerimizle AĞIN KÜLTÜR ve DAYANIŞMA DERNEĞİ çatısı altında biraraya geldik. 1993 yılından buyana Yönetim Kurulu üyesi. 1998-2011 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, 2011-2016 yılları arasında Yönetim Kurulu Başkanı ve AĞIN Düşün ve Sanat Dergisinin Sahibi olarak görev yaptım.Ağınlılarla sevindik, Ağınlılarla üzüldük, iyi günde, kötü günde hiç ayrılmadık… Ağının bize kattıklarını bor olarak düşündük, her nefes alışımızda borcumuzu ödemeye çalıştık… Bugün temeli atılan bina ve tesislerde bu düşüncemizin ürünü. Amacımız AĞINA yatırım yapmak, Ağına yapılacak yatırımlara öncülük etmek. Teşriflerinizden ve katkılarınızdan dolayı sayın mülki idare amirimize, kaymakamımıza ve siz ağınlılara teşekkür ediyor , vatanımıza, milletimize ve Ağınlılara hayırlı, uğurlu olması temennisiyle hepinize saygılarımı sunuyorum.’’ dedi.


 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

YENİ YERLEŞİM YERİNDEKİ ALT YAPI ÇALIŞMALARIMIZ TAMAMLANDI

Kısa bir süre önce çalışmalara başladığımız yeni yerleşim yerindeki alt yapı çalışmaları tamamlanmış olup alt yapı çalışmaları yapılan kısıma zemin ıslah malzemesi serilmiştir.

DEVAMI

CUMHURİYETİMİZİN 93. YIL DÖNÜMÜ İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI

Cumhuriyetimizin 93. yılı kutlu olsun... 

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU