Ağın Belediyesi

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

KAMUOYUNA DUYURU

     02/04/2016 Cumartesi günü Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ ve Belediye Meclis üyelerininde katılacağı Halk Meclisi toplantısı düzenlenecektir.Toplantıya tüm hemşerilerimiz davetlidir.
          Toplantıda görevde olduğumuz 2 yıllık süreçte Belediyemizin bütçesi, gelir gider durumu , bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetler,halkımızın talep ,istekleri ve beklentileri doğrultusunda yapılacak olan hizmetler görüşülüp sizlerin takdirine sunulacaktır.
Ayrıca son günlerde Badem adası mevki olarak bilinen Mülkiyeti Belediyemize ait olan alan ile ilgili kamuoyunda sosyal medya aracılığıyla oluşturulan Belediyemizi zan altında bırakan iddialara cevap verilecektir.Devam etmekte olan mahkemenin seyrini olumlu ,olumsuz etkilememek ,hukuka aykırı herhangi bir davranış içerisinde olmamak kaydıyla 2 Nisan günü yapacağımız toplantıda Badem adası ile ilgili tüm gerçekler belgeleriyle birlikte değerli halkımızın görüşüne sunulacaktır.
          Sosyal medyayı arkasına alarak Belediyemizi Badem adası üzerinden eleştiren,bu konu üzerinden ucuz siyaset yapmaya çalışan,Belediyemizi Ağın’a yapılan hizmetleri engellemekle suçlayan,sürekli kurumumuzu şahsımızı karalamaya yönelik sözler sarfedenleride toplantımıza davet ediyoruz.Sosyal medyada göstermiş oldukları cesaretin aynısını 2 Nisan Cumartesi günüde sergileyip yazdıklarını mahalle dedikodusundan ,’’ çamur at izi kalsın’’ politikasından öteye götürüp Ağın halkı huzurunda mertçe ve dürüstçe tartışmaya davet ediyoruz.

DEVAMI

İSTİKLAL MARŞININ KABULÜNÜN 95. YIL DÖNÜMÜ


Ne zaferler kazanıldı, Yokluklar içinde. Ne zaferler kazanacakken, Hainler türedi...kaybedildi. Ne komutanlar çıktı, Canını siper etti...vatan için. Ne korkaklar çıktı, Kendini üç kuruşa sattı...cebi için. Ne mandacılar, himayeciler türedi, Hazırdı... vatanını teslim etmeye. Ne vatanseverler vardı, Bağımsızlık için...gerekirse ölmeye. Ne zaferler kazanıldı, Tarihlere sığmaz destanları. Zaferleri karalamak isteyenler, İsyanlar çıkardı...birçok yerde. Bu zaferler kolay kazanılmadı, Çanakkalede, İnönüde, Afyonda. Canlarını verdiler...varolmak için, Vatan, herşeyden önceydi... onlar için.
Kolay kazanılmadı istiklalimiz bağımsızlığımız dile getiren bu ülkenin her ferdinin bir haykırışıdır istiklal marşımız…
Ağın Belediye Başkanı 
Yılmaz SERTTAŞ

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 23/02/2017 AĞIN
  • AĞIN MANZARA
  • Manzara Takipçilerimizden  gelenler
  • TAKİPÇİLERİMİZDEN GELENLER AĞIN KÖPRÜSÜ

Videolar

  • DAYANIŞMA GECESİİ
  • DAYANIŞMA GECESİ CENGİZ YURTSEVEN
  • AĞIN BELGESELİ
  • AKADER DAYANIŞMA GECESİ ABDULLAH ŞEKEROĞLU