bilgi@agin.bel.tr 0 (424) 551 20 18

Başkanın Mesajı

Sevgili Hemşehrilerim;
 
Ağın Belediye Başkan adaylığımın açıklandığı süreçten çok daha önce başlayan bir çalışma dönemine kadar olan zaman içerisinde ekibimle birlikte çok zorlu bir maraton yaşadık. Ben ve ekibim her gün sizlerle birlikte olduk, kapi kapi, ev ev gezdik. El ele merhabalaştik, göz göze duygularımızı-fikirlerimizi tek tek sizlere aktardik. Fikirlerinizi ve dertlerinizi dinledik, siz bizi anladınız biz sizi anladık. Dertlerinize çözüm aradık, projelerimizi sunduk.
 
Şimdi sizlerden aldığımız güç ve destek ile projelerimizi uygulama zamanı, sizlere hizmet etme zamanı. Sizler bizlere olan güveninizle görevlerinizi yaptiniz. Şimdi sıra bende ve ekibimde. Ana felsefemiz olan birlikte yönetim anlayışı ile yönetimin nasil olduğunu, Ağın'ı nasıl daha yaşanabilir bir kent haline getireceğimizi tüm Türkiye'ye gösterme zamanı. Biz buna hazırız.
 
Sevgili hemşehrilerim emin olmalısınız ki; bugünden sonra Ağın daha şeffaf, daha dürüst, daha doğru ve istenildiği her an hesap verebilecek bir anlayışla yönetilecektir. İnsanlara yaklaşımımızı Yunus'un sevgisiyle, problemlere yaklasimimiz kadifeye sarılmış çelik yumruk gibi, bize katkı sunmak isteyenlere bakışımız kardeşçe olacaktır.
 
Sosyal sorumluluklarinin bilincinde, sağduyulu, çağdaşlıga, aydınlığa İlkelerine bağlı bir Belediye Başkanına yani Yılmaz SERTTAŞ kardeşinize evet dediniz. Beş yıl sonra tekrar sizlerin karşısına çıkacağımızı unutmayacağım. Sözlerimiz, projelerimiz vaatlerimiz buza yazılmış yazı olmayacaktır. Ben ve ekibim sizlere mahçup olmayacağız. Hükümetimizin Belediye çalışmaları dışındaki verdiği sözlerin takipçisi olacak ve yeni projelerimizle destek olacağız.
Ağın ortak paydamızdır diyen ve yatırım yapmak isteyenleri destekleyecek ve onlarla barış içinde olacağız.
 
Yerel Seçimlerinde Ağın Belediye Başkanı seçilmemi sağlayan, ekibime, partime destek veren, oylarını veren ve vermeyen tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Tüm Ağın'ın ve Ağın'lının Belediye Başkanı olacağımı bir kez daha hatırlatıyor, gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışmaya söz veriyorum.

Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.