bilgi@agin.bel.tr 0 (424) 551 20 18
BELEDİYE BAŞKANIMIZ YILMAZ SERTTAŞ’IN 10 KASIM MESAJI Tarihi: 09/11/2018

Ağın Belediye Başkanlığı

Belediye Başkanımız Yılmaz SERTTAŞ, Cumhuriyetimizin kurucusu Yüce Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 80. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 
Yılmaz SERTTAŞ mesajında " Türkiye Cumhuriyeti'nin büyük devlet adamı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün 80. yıldönümünde özlem, saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.
Bu anlamlı günde, Ata’mızın gösterdiği yolda, milletimizin tüm bireyleriyle ,Cumhuriyetin kazanımlarının bilinciyle, ilke ve inkılâplarının ışığında yürümeye devam ediyoruz
Atatürk'ün bizlere emanet ettiği inkılaplarını ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni sonsuza dek yaşatmak, Atamızdan aldığımız bu emaneti gelecek nesillerimize aynı şekilde miras bırakmak bizlerin en temel görevidir. 
Bu duygu ve düşüncelerle aramızdan ayrılışının 80. yıldönümünde; Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ve dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizi, gazilerimizi bir kez daha şükranla, minnetle ve saygıyla anıyoruz’’ dedi


Ağın Belediye Başkanlığı